Przedszkole "Grzybek" zaprasza!

Niepubliczne Przedszkole "Grzybek" w Sokołowie to wspaniałe miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. To właśnie u nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę, zapewniającą dzieciom doskonałą opiekę oraz wszechstronny rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Aktualności

Do wszystkich mam których maluszki idą od 1 września do przedszkola. Przeczytajcie, proszę, do końca... Mamuś, wstajemy! Załóż mi proszę wygodne dresy i kapcie, których nie będę musiał wciskać siłą. Zostaw w szatni coś na przebranie wiesz, czasem łyżka tańczy w zupie, czasem żal mi zostawić w sali zabawki i toaleta tak daleko wydaje się wtedy. Mamuś, wiem, że moje pójście do przedszkola przeżywasz bardziej niż ja. Jestem twoim skarbem, kruszynką, maluszkiem, żabką, księżniczką, misiaczkiem wiem mamciu wiesz co, muszę ci powiedzieć, że nam obojgu będzie trudno się rozstać. Ale tylko na początku, kilka dni. No może kilka, kilka. I wiesz co, mamciu? Może przyjść mi do głowy (najczęściej w przedszkolnej szatni) kurczowe trzymanie się twojej nogi, trzymanie twoich rąk, błaganie, żebyś mnie nie zostawiała, nie porzucała, nie odchodziła beze mnie! Mamciu bądź silną kobietą twoja siła ducha pomoże mi oswoić się z nową sytuacją. Dokonałaś dobrego wyboru! Nie ma nic piękniejszego niż szansa mojego rozwoju wśród rówieśników. Zobaczysz, jeszcze zaskoczę cię mamciu wierszykiem wypowiedzianym z pamięci piosenką zaśpiewaną dla ciebie rysunkiem o naszej miłości samodzielnie ubranymi spodenkami A może nawet uświadomię sobie, że sprzątanie po zabawie, to nie taki diabeł jak go malują Dzięki tobie, mogę nauczyć się tego wszystkiego w przedszkolu. Tylko musisz wierzyć we mnie będzie dobrze! Tylko bądź dzielna. Nie płacz za mną w pracy i po drodze do niej nie robisz mi krzywdy. Nie żegnaj się ze mną zbyć długo, przed wejściem do Sali ukochaj mnie najmocniej, najmocniej, najmocniej, na ucho szepnij, że kochasz, że wrócisz i idź odważnie. Nie zastanawiaj się czy dobrze zrobiłaś oddając mnie do przedszkola ty mnie nie oddajesz, ty mnie rozwijasz. Nie przerażaj się moim płaczem podczas pierwszych dni w ten sposób chcę ci powiedzieć, że będę tęsknił, że cię kocham a ty mamciu, swoją mądrością, rozsądkiem i konsekwencją naucz mnie proszę czekać na ciebie ze spokojem w moim małym serduszku, a obiecuję, że za jakiś czas sam będę ciągnął cię za rękę do moich przedszkolnych przyjaciół wszyscy potrzebujemy czasu na odwagę. Powodzenia!!!


Dzięki 323 głosom oddanym na projekt budowy placu zabaw przy szkole w Grzybowie, zajęliśmy pierwsze miejce i tym samym projekt ten zostanie zrealizowany. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy!


UWAGA!
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Grzybek" w Sokołowie informuje, że w dniach 2 - 13.02.2015 r. trwają zapisy dzieci do oddziału rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016.


Witamy w nowym roku przedszkolnym. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia wydarzeń z życia przedszkola!


UWAGA!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Olgierda Brzeskiego w Grzybowie oraz Przedszkola Grzybek w Kleparzu i Sokołowie informuje, że
od 13 stycznia do 10 lutego trwają zapisy dzieci do:
PRZEDSZKOLA W KLEPARZU
PRZEDSZKOLA W SOKOŁOWIE
1 KLASY W GRZYBOWIE
1 KLASY W SOKOŁOWIE


Informacje dodatkowe pod nr tel. 061 4362 840,
885 788 910, 514 930 754

Dzieci z roczników:
2009 - podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego
2008 - urodzone w okresie od dnia 1 lipca 2008 r. do dnia 31 grudnia 2008 r.- podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego lub mogą podjąć naukę w klasie I
2008- urodzone w okresie od 1 stycznia 2008 r. do 30 czerwca 2008 r. muszą podjąć naukę w klasie I


Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły w Grzybowie oraz w Przedszkolu w Sokołowie. ZAPRASZAMY!


ZARZĄD WIEJSKIEGO STOWARZYSZENIA EDUKACYJNO - KULTURALNO - TURYSTYCZNEGO "SZANSA" WRAZ Z DYREKTOREM ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W GRZYBOWIE MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ PAŃSTWA WRAZ Z DZIEĆMI NA UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "GRZYBEK" W SOKOŁOWIE, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 30 LISTOPADA 2013 R. O GODZ. 11.00 W SOKOŁOWIE.


Nasze przedszkole bierze udział w konkursie na najpopularniejsze przedszkole. Konkurs ogłoszony został przez serwis internetowy www.jajunior.pl Głosować można codziennie, przez cały okres trwania konkursu, do czego bardzo gorąco zachęcamy!
Aby oddać głos wystarczy klinąć w poniższy banner oraz przycisk "PLUS+" w naszym zgłoszeniu.Poza głosami oddanymi tradycyjnie, możliwe jest jednorazowe oddanie głosu z konta na Facebooku. Aby zagłosować w ten sposób wystarczy kliknąć "Lubię to" w zgłoszeniu naszego przedszkola.
Z góry dziękujemy za każdy oddany głos!


Zakręćmy sie razem dla Kuby.

Dołączyliśmy do akcji zbierania nakrętek dla Kuby Balcerzaka, aby pomóc mu w kosztownej rehabilitacji.
Wszelkiego rodzaju nakrętki można przynosić do naszego przedszkola.
TO NIC NIE KOSZTUJE A MOŻEMY TAK DUŻO!


SZANOWNI PAŃSTWO!

Zapraszamy na spotkanie dotyczące otwarcia Przedszkola Grzybek w Sokołowie.
Zebranie odbędzie się 25 października w godz. od 18.00 do 19.00 w przedszkolu.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie na spotkanie bez dzieci.

Dziękujemy


Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!!! Ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem "Pomysł dobry mamy - nazwę grupy wybieramy"

Przedszkole Grzybek się nazywamy, jednak dotychczas nazw grup nie mamy,
więc o pomoc do Was się zwracamy i do udziału w konkursie na nazwę grup zapraszamy!!!

Szczegóły konkursu w regulaminie.
DROGIE DZIECI!
SZANOWNI RODZICE!


Z radością informujemy, że dnia 28.10.2013r. rozpoczyna funkcjonowanie Przedszkole Grzybek w Sokołowie.

Przypominamy o godzinach otwarcia placówki: 6.30-15.30

Prosimy o wyposażenie dzieci w rzeczy z wyprawki.

Informacje dodatkowe pod numerem telefonu 514930754 oraz na stronie www.szkola.grzybowo.org w zakładce Przedszkole Sokołowo.

Dyrektor Przedszkola mgr Mariola Zalepa
Nauczycielki oraz Personel Pomocniczy