Nauczyciele

Nauczyciele zatrudnieni w Niepublicznym Przedszkolu ″Grzybek″:
•   wychowanie przedszkolne - p. mgr Joanna Balcerzak, p. mgr Elżbieta Kowalczyk, p. mgr Agnieszka Krzewińska, p. mgr Małgorzata Grzegorska, p. mgr Angelika Zerbst, p. mgr Izabela Kasprowicz
•  j. angielski - p. mgr Anika Rewers, p. mgr Anna Frątczak
•  logopeda - p. mgr Arleta Iglewska - Sierakowska
•  psycholog - p. mgr Anita Bachorz

Nauczyciele uczący w Społecznej Szkole Podstawowej:
•   nauczanie początkowe - p. mgr Arleta Wilk, p. mgr Natalia Kozłowska, p. mgr Ewa Nowak, p. mgr Monika Kulecka, p. mgr Monika Trawińska - Kolecka, p. mgr Izabela Antkowiak - Jaworska,
•   język polski - p. mgr Magdalena Chmielewska, p. mgr Joanna Izydorek
•   język angielski - p. mgr Anna Frątczak, p. mgr Anika Rewers
•   język niemiecki - p. dr Maria Józwiak
•   matematyka - p. mgr Małgorzata Wołoszyn, p. mgr Violetta Kasprowicz
•   historia - p. mgr Krzysztof Przywarty
•   przyroda - p. mgr Arleta Wilk
•   informatyka - p. mgr Violetta Kasprowicz
•   plastyka - p. mgr Izabela Antkowiak - Jaworska
•   muzyka - p. mgr Agnieszka Konopka - Adamska
•   technika - p. mgr Maciej Hernes
•   wychowanie fizyczne - p. mgr Anna Głowacka, p. mgr Grażyna Urbańska, p. mgr Michał Wyrzykiewicz
•   religia - p. mgr Agnieszka Bykowska

Nauczyciele uczący w Społecznym Gimnazjum:
•   język polski - p. mgr Magdalena Chmielewska
•   język angielski - p. mgr Anna Frątczak, p. mgr Anika Rewers
•   język niemiecki - p. dr Maria Józwiak
•   matematyka - p. mgr Małgorzata Wołoszyn, p. mgr Violetta Kasprowicz
•   historia - p. mgr Krzysztof Przywarty
•   biologia - p. mgr Barbara Grześkowiak
•   geografia - p. mgr Bożena Stygar
•   fizyka - p. mgr Halina Świątnicka
•   chemia - p. mgr Janusz Wiśniewski
•   informatyka - p. mgr Violetta Kasprowicz
•   plastyka - p. mgr Izabela Antkowiak - Jaworska
•   muzyka - p. mgr Agnieszka Konopka - Adamska
•   technika - p. mgr Maciej Hernes
•   edukacja dla bezpieczeństwa - p. mgr Krzysztof Przywarty
•   religia - p. mgr Agnieszka Bykowska

•   wychowanie fizyczne - p. mgr Anna Głowacka, p. mgr Grażyna Urbańska, p. mgr Michał Wyrzykiewicz

Pedagog szkolny:
•   p. mgr Anna Kwiatkowska (tel. 798 179 867))

Psycholog szkolny:
•   p. mgr Anita Bachorz

Logopeda:
•   p. mgr Arleta Iglewska - Sierakowska